X Menüyü Kapat

Kurumsal

Hakkımızda

Hedef Isı Doğalgaz ve Isı Sistemleri;1997 yılında İstanbul merkezli kurulan, iklimlendirme ve mekanik malzeme ihtiyaçlarınızın karşılanması amacı ile faaliyet gösterenbir işletmedir.

 

Avrupa ve Anadolu bölgesinde 4 satış noktası ile, 12.000 m² depolama alanı, 8000'i aşkın geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet sunmaktan ve çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız. Sektöründe öncü birçok marka ile ana bayilik, bayilik ve tedarikçilerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Konutlar, Fabrikalar, İş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler başta olmak üzere tüm kullanım alanlarına yönelik uzun yıllar güven ve konforla kullanabileceğiniz enerji verimliliği yüksek; mekanik tesisat malzeme ihtiyaçlarınıza uzman kadrolarımızda beraber çözümler üretiyoruz.

 

Teknolojinin getirdiği yenilikleri her zaman takip ederek ve müşterilerine bu yenilikleri sunarak bir katma değer oluşturan, kurumsallığa ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, sektöründe her zaman yön gösteren ve tercih edilen bir marka olmayı hedeflemiştir.